חיים אטקין-שמאות מקרקעין רכוש וחקלאות-בית שמאי - הרחבה לשכר מומחים ויועצים


עברית  |  English  |  Русский  |  français  |  عربي  |  
תאריך ושעה
 

ייעוץ בווטס אפ

052-3728828

 

 

       
      דף הבית >> הרחבה לשכר מומחים ויועצים
 
Bookmark and Share

הקולקטיבים יכולים לנצל את כוחם ליישום מועיל של חוזר התביעות החדש, ולראשונה להעניק ללקוחותיהם יתרון משמעותי אמיתי לכיסוי עלות שכר מומחים ויועצים מטעמם, בעת שביתם נשרף נפרץ או הוצף, ועל ידי כך לקבל את מלוא הפיצוי הנכון והראוי,  ולא את הפיצוי המצוי שנקבע רק על ידי חברת הביטוח.

"ריידר" ניהול התביעות יכול להוות מקור רווח אדיר חדש לסוכני ביטוח, שישכילו לקרוא את המפה ולהבין שאם חפצי חיים הם, הם חייבים לתת ללקוח כלי מקצועי לניהול תביעתו


הנוהג המקובל היום הוא כי בעת תביעת ביטוח מפנה חברת הביטוח נציג מטעמה לברור התביעה בכלל וגובה הנזק בפרט.

המבוטח- התובע, פאסיבי לחלוטין במצב הקיים, ולא רק שהוא איננו מבין את התהליך, כולו מתנהל "מעל ראשו" עד שהוא מקבל את החלטת חברת הביטוח, לשבט או לחסד. 

"במצב הדברים שנוצר ובחלוף הזמן, הנתונים והראיות משתנים, והמידע אובד וזהו חסרון גדול" כך אומר חיים אטקין שהנו שמאי רכוש ומקרקעין מוסמך ומומחה לנזקי רכוש ותביעות ביטוח, בעל ותק של למעלה מ- 25 שנה ומוסיף, "הזמן הוא קריטי והמרחק מהאירוע איננו מסייע באיסוף נתונים והוא פועל לרעת הצרכן" 

חוזר התביעות החדש שהוצא על ידי משרד האוצר ואף זכה להתנגדות ולפנייה לבג"ץ על ידי חברות הביטוח, בה במטרה לאזן במשהו את הכוחות הפועלים ולתת בידי הצרכן כוח. 

נכון הוא שגם כאן ניצח ההון והממון את השלטון והחוזר אחרי בג"ץ שונה מזה המקורי אך לראשונה הוא מחייב את חברות הביטוח לשקיפות ולפחות להציג למבוטח את זכותו להיות מיוצג על ידי שמאי מטעמו.

"זכות זו נותרה עקרה בהיעדר מקורות מימון כספיים, ומבוטחים רבים שוגים וחוסכים את שכר טרחת השמאי מטעמם ויוצאים נפסדים"  כך אומר חיים אטקין שהנו שמאי רכוש ומקרקעין מוסמך ומומחה לנזקי רכוש ותביעות ביטוח, בעל ותק של למעלה מ- 25 שנה.  "החוזר גם לא זכה לתהודה הציבורית הראויה אפילו לא באתר משרד האוצר" הוסיף אטקין.

"זוהי שעת כושר שהקולקטיבים, האחראים על ביטוחים לגופים המאורגנים הגדולים דוגמת בזק, כוחות הביטחון, חברת החשמל ואחרים, אינם מודעים לה. הם יכולים כעת לנצל את כוחם ליישום מועיל של חוזר התביעות החדש לטובת חברי הקולקטיב,  ולראשונה להעניק ללקוחותיהם יתרון משמעותי אמיתי לכיסוי עלות שכר מומחים ויועצים מטעמם בעת שביתם נשרף נפרץ או הוצף, ועל ידי כך לקבל את הפיצוי הנכון והראוי,  ולא את הפיצוי המצוי שנקבע רק על ידי מומחה חברת הביטוח" כך אומר חיים אטקין שהנו שמאי רכוש ומקרקעין מוסמך ומומחה לנזקי רכוש ותביעות ביטוח, בעל ותק של למעלה מ- 25 שנה 

נוסח ההרחבה: ההרחבה הראויה שתופיע בפוליסת ביטוח הרכוש פרט ועסקים הנה:"מו"מ בזאת כי הפוליסה הורחבה לכלול הוצאות שכר טרחת מומחים ויועצים מטעם המבוטח לגיבוש תביעה עד סך של 10% מסכום ביטוח התכולה או המבנה הגבוה מביניהם ובכל מקרה לא יותר מ - XXX  ₪ או כל סכום אחר הנקוב הרשימה המהווה גבול אחריות" אמר אטקין 

"הרחבה שכזו כלולה היום בכל פוליסת ביטוח של גוף גדול המנהל מו"מ עם חברת הביטוח. זו הרחבה רגילה וסטנדרטית לגמרי בפוליסות אובדן רווחים. אין כל חשש לגידול בתביעות. להיפך, מכירת ההרחבה תעשיר את קופת המבטחים והסוכנים בפרמיה ותשחרר את סוכני הביטוח מהעיסוק בטיפול בתביעות"  כך אומר חיים אטקין שהנו שמאי רכוש ומקרקעין מוסמך ומומחה לנזקי רכוש ותביעות ביטוח, בעל ותק של למעלה מ- 25 שנה.

שכיחות השימוש בכיסוי כשכיחות התביעות בכל ענף, דירות ועסקים, מה שיאפשר תמחור נכון של ההרחבה הוסיף אטקין.

"אין ספק שאנו בפתחו של עידן חדש. זהו רק עניין של זמן עד שמבטח חכם "ירים את הכפפה" ויעניק ללקוחותיו שירות זה" כך אומר חיים אטקין שהנו שמאי רכוש ומקרקעין מוסמך ומומחה לנזקי רכוש ותביעות ביטוח, בעל ותק של למעלה מ- 25 שנה. 

"כבר היום מתגבשים רעיונות למכירת ריידר שכזה על ידי סוכני הביטוח לכיסוי הזה" אמר אטקין. 

"ריידר זה יעשיר את סוכני הביטוח שישכילו למוכרו ואגב כך גם יוריד מהם את עול ומעמסת הטיפול בתביעות, המחייב ידע ניסיון ואחריות מקצועית" אמר אטקין. 

"אחת הבעיות המרכזיות שלא באו על פתרונן, והפיקוח  בכלל והאוצר בפרט, מתעלם מהם כנראה מתוך חשש לעסוק בסוגיה, הוא מעמדם של שמאי הרכוש, שאינו מוסדר סטטוטורית, לא בתקנה ובוודאי לא בחקיקה, מה שמאפשר לחברות הביטוח לברר תביעות רכוש רבות במיליוני שקלים על ידי חלק מהנציגים מטעמם המציגים עצמם כלפי המבוטח בעת ביקור כשמאים בעת שרבים מהם חסרי השכלה שמאית פורמאלית. בעלי המניות והציבור ניזוקים ויוצאים נפסדים מכך" מוסיף אטקין.

 
חוזר התביעותהזמן עוד היום הרצאה ומצגת של ריידר ניהול התביעות
 
 
מקור הרווח החדש לסוכן
מקור הביטחון ללקוח שלך 
 !
 

   משרד ראשי - תל אביב והמרכז,  טל': 03-7542873   || מוקד הודעות:  24/7 : 03-7542873     פקס: 03-7622513  :FAX                    
 
סניף חיפה והצפון:  טל:  04-8715370     פקס: 04-8715763  :FAX ||    סניף ירושליים:  02-5660085        ||     סניף באר שבע והדרום:   08-6450007     
 נייד:    052-3728828    : Mobile   ||   דוא"ל משרד:   office@etkin.co.il    ||  דוא"ל חיים: haim@etkin.co.il 

    
 כל הזכויות שמורות לחיים אטקין - שמאות סקרים ומידע    © All Rights Reserved To Haim Etkin - Appraiser      ©   1985 -2020 
למעלה מ- 33 שנות מצויינות בשמאות אמינה, מהימנה, נכונה ומדוייקת

 
 
לייבסיטי - בניית אתרים